Дідович Віталій Олександрович

Дата: 15.03.2024 11:27

Дідович Віталій Олександрович

Народився 17 грудня 1976 року в с. Іваниця Ічнянського (нині Прилуцького) району Чернігівської області.

Протягом десяти років навчався в Іваницькій середній школі.

Строкову службу проходив у повітряно – десантних військах. Після завершення служби працював у рибному господарстві, потім  - у ПрАТ «Нива плюс» у рідному селі.

Обожнював постійних рух. Був спортивним, енергійним, доброзичливим, завжди допомагав не лише своїм односельцям, а й тим, хто цього потребував.  Довгий час був капітаном місцевої футбольної команди.

Виховував сина Святослава, 2019 року народження, якого дуже любив.

У жовтні 2022 року був призваний до лав Збройних Сил України.

Службу проходив у складі військової частини А4017 на посаді стрільця – помічника гранатометника, мужньо обороняючи рідну землю та даючи гідну відсіч ворожим окупаційним війським.

Загинув 26 листопада  2022 року під час участі у бойових діях за звільнення селища Спірне Донецької області.

Похований 06 лютого 2023с року в с. Іваниця Прилуцького району Чернігівської області.