Ковтун Олександр Володимирович

Дата: 15.03.2024 11:27

Ковтун Олександр Володимирович

Народився 27 червня 1990 року в с. Іваниця Ічнянського (нині Прилуцького) району Чернігівської області.

Після закінчення 11 класу місцевої школи навчався в Прилуках на електрогазозварника.

Військову строкову службу проходив у Десні у танкових військах, а після її завершення працював монтером Іваницької філії «Укртелекому».

Згодом Олександр переїхав до м. Києва, де разом із молодшим братом Олегом працював в автосервісі.

Після ДТП, в результаті якої отримав тяжкі травми, знову вернувся до рідної Іваниці. Працював у місцевому сільгосппідприємстві.

Найбільшим його захопленням були мотоцикли.

У липні 2022 року був призваний до лав Збройних сил України. Проходив навчання  у м. Житомирі протягом місяця.

Гранатометник, воював у м. Краматорську, згодом - під Новомихайлівкою на Донеччині.

24 лютого 2023 року під Новомихайлівкою Донецької області, внаслідок вогневого обстрілу позицій з повітря, отримав тяжке поранення. Був доставлений до військового шпиталю в м. Дніпропетровськ, де і помер від значної крововтрати.

Похований  4 березня 2023 року в с. Іваниця Прилуцького району Чернігівської області.

Олександр одружений не був. Без його підтримки залишилися мама, сестра – близнючка та молодший брат.