Крихтенко Олександр Григорович

Дата: 15.03.2024 11:28

Крихтенко Олександр Григорович

Народився 10 березня 1986 року в с. Іваниця Ічнянського (нині Прилуцького) району Чернігівської області.

Після закінчення 11 класу місцевої школи вступив до Харківського національного  університету, філіалу  Кіровоградського юридичного інституту внутрішніх справ, де  здобув професію слідчого.

Працював  в Ічнянському РВ Національної Поліції України у Чернігівській області. Олександр був відданий своїй справі, захоплювався нею.

Обожнював як активний відпочинок, так і риболовлю.

За оперативне розкриття справ отримував підвищення звання.

У 2014 році, після початку антитерористичної операції, як працівник поліції, потрапив у зону АТО на 45 діб, після повернення звідки більше не зміг виконувати свої обов’язки через хворобу, що виникла в наслідок участі в антитерористичній операції.

Життя Олександра обірвалося 20 серпня 2019 року після тривалої боротьби з важкою хворобою, набутою в зоні АТО.

Похований у с. Іваниця Прилуцького району Чернігівської області.

Без батька залишилася донька Маргарита 2009 року народження.