Кудлай Сергій Миколайович

Дата: 15.03.2024 11:30

Кудлай Сергій Миколайович

Народився 02 вересня 1984 року в с. Ольшана Ічнянського району Чернігівської області.

Закінчив 9 класів Ольшанської середньої школи, а потім продовжив навчання в Прилуцькому гідромеліоративному технікумі, після закінчення якого отримав спеціальність електромонтер.

Коли досяг призовного віку, то поповнив ряди строковиків військової служби.

Після завершення служби повернувся в рідне село та  працевлаштувався в м. Прилуки на пожежну частину  бійцем.

У 2007 році одружився, а в 2013 році разом із дружиною та сином переїхали до села Іваниця.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну пішов добровольцем та був зарахований до лав ЗСУ 15 квітня 2022 року. Воював у районі м. Покровськ Донецької області на посаді гранатометника 1 відділення спеціального призначення 3 взводу спеціального призначення 1 роти спеціального призначення 20 окремого батальйону спеціального призначення.

28.10.2022 року отримав поранення, проте після завершення лікування знову повернувся на першу лінію оборони, отримав звання молодшого сержанта та продовжив  захищати кордони України від країни – агресора на посаді командира відділення.

Був спокійним, урівноваженим та відповідальним, допомагав тим, хто цього потребував, не вагаючись виконував будь – які прохання й доручення, на позиціях був відважним і хоробрим, не боявся загинути за свої погляди та переконання.

Молодший сержант  Кудлай Сергій Миколайович загинув 12 січня  2024 року під час виконання бойових завдань, пов’язаних  із захистом Батьківщини, в селищі міського типу  Велика Новосілка Волноваського району Донецької області.

Похований 19 січня 2024 року в с. Іваниця Прилуцького району Чернігівської області, де проживає його родина.

Без батька залишилися два сини.