Прокопець Сергій Григорович

Дата: 15.03.2024 11:32

Прокопець Сергій Григорович

Народився 13 січня 1985 року в с. Новогупалівка Вільнянського району Запорізької області.

У 1996 році родина Сергія Григоровича переїхала до с. Купина Ічнянського (нині Прилуцького) району Чернігівської області

Закінчив Іваницьку середню школу, а потім продовжив навчання в Ічнянському професійно – технічному училищі, проте не закінчив, адже довелося рано розпочати працювати самому у місцевому господарстві ПрАТ «Нива плюс».

Коли досяг призовного віку, то поповнив ряди строковиків військової служби.

Після завершення служби повернувся працювати у ПрАТ «Нива плюс». Також їздив на заробітки до м Києва.

У 2014 році був мобілізований в АТО.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну знову був мобілізований 06 вересня 2022 року. Воював на посаді навідника кулеметного взводу в/ч А4640, захищав кордони України від країни – агресора.

Був запальним, але відповідальним, допомагав тим, хто цього потребував, не вагаючись виконував будь – які прохання й доручення, не цурався роботи.

Солдат Прокопець Сергій Григорович загинув 11 серпня  2023 року під час виконання бойових завдань, пов’язаних  із захистом Батьківщини, у районі населеного пункту Роботине Пологівського району Запорізької області.

Похований 30 серпня 2023 року в с. Іваниця Прилуцького району Чернігівської області, де проживає його родина.

Без батька залишився трирічний син Андрій.