На Прилуччині поліцейські розслідують обставини смертельної автопригоди

Дата: 19.03.2024 10:35

На Прилуччині поліцейські розслідують обставини смертельної автопригоди

Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом ДТП у Сухополов’янській громаді, внаслідок якої загинув пасажир легковика.

Дорожньо-транспортна пригода сталася 16 березня о 22:30 у селі Заїзд Прилуцького району. Попередньо поліцейські встановили, що водій легкового автомобіля не впорався з керуванням та з’їхав у кювет.

Внаслідок аварії 16-річний пасажир автівки загинув на місці події, а керманич та ще один пасажир отримали тілесні ушкодження.

Водія поліцейські затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Слідчий з розслідування злочинів у сфері транспорту обласної поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури розслідує кримінальне провадження за частиною 3 статті 286-1 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння, що спричинили смерть потерпілого).

Поліцейські звертаються до всіх, кому що-небудь відомо про обставини цієї події, з проханням телефонувати за номером 050-687-39-59 (слідчий СУ ГУНП в Чернігівській області Станіслав Тищенко).