У Прилуках поліцейські задокументували два факти незаконного зберігання наркотиків

Дата: 10.04.2024 11:19

Фото без опису

Заборонені наркотичні речовини правоохоронці виявили у жителів Прилук 1979 та 2002 років народжень. За обома фактами поліцейські розпочали кримінальне провадження.

Вчора, 8 квітня, під час проведення оперативно-розшукових заходів співробітники кримінальної поліції зупинили на одній із вулиць двох підозрілих чоловіків для перевірки документів. Правоохоронцям вони зізналися, що мають при собі наркотики.

З метою документування злочинів, на місці події прибула слідчо-оперативна група Прилуцького районного відділу поліції.

Поліцейські вилучили у зловмисників два згортки з порошкоподібною білою речовиною та направили на проведення експертних досліджень.

Дізнавач поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури розпочав два кримінальні провадження за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).

Її максимальна санкція - до п’яти років обмеження волі.

Триває досудове розслідування.