Акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

Дата: 18.04.2024 11:03

Акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

17 квітня фахівці Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області спільно з представниками інших екстрених служб провели для школярів Парафіївського ліцею Акцію під гаслом "Запобігти. Врятувати. Допомогти." На початку заходів надзвичайники розповіли підростаючому поколінню та педагогам основні правила пожежної та техногенної безпеки, порядок дій у випадку виникнення пожеж, виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів. Присутні ознайомилися з пожежним автомобілем, бойовим спорядженням та технічним обладнанням.

Практично показали, як подають воду через ручний пожежний ствол із насадками для розпилення води. Продемонстрували дітям компактний та розпилений струмінь води, а також подачу піни на гасіння умовної пожежі.

У свою чергу співробітники Національної поліції ознайомили школярів із правилами дорожнього руху й спеціальним спорядженням та нагадали про заходи безпеки у різних життєвих ситуаціях.

Представники аварійної газової служби та швидкої медичної допомоги розповіли про правила користування газовими приладами в побуті та надання першої медичної допомоги.