ОГОЛОШЕННЯ !

Дата: 29.04.2024 14:59

ОГОЛОШЕННЯ !

Відповідно до розпорядження селищного голови №58 від 29.04.2024 на 03 травня 2024 року на 12 годину скликана сорок друга (позачергова)  сесія Парафіївської селищної ради восьмого скликання, засідання якої відбудеться в приміщенні Парафіївського селищного будинку культури.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про звільнення Загорулька Сергія Івановича з посади старости села Южне Парафіївської селищної ради за власним бажанням.
  2. Про внесення змін до структури та загальної чисельності виконавчих органів Парафіївської селищної ради.
  3. Про затвердження заступника селищного голови.