Рейд житловий сектор

Дата: 27.05.2024 10:18

Рейд житловий сектор

24 травня 2024 року працівники Прилуцького РУ ГУ ДСНС України у Чернігівській області провели профілактичний рейд, щодо заборони випалювання сухої трави та сміття, безпечного користування електроприладами, безпечного поводження на воді та дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів в смт Парафіївка.

Під час бесід усім мешканцям рятувальники надають профілактичні листівки, щодо заборони випалювання сухої рослинності та сміття, безпечного користування електроприладами, безпечного поводження на воді та правила поводження з ВНП.