Надання інформації для консультаційних пунктів з питань цивільного захисту

Дата: 10.06.2024 09:19

Надання інформації  для консультаційних пунктів з питань цивільного захисту

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області надає аналіз надзвичайних ситуацій та небезпечних подій, що виникли на території Чернігівської області у травні 2024 року з метою розміщення даної інформації в консультаційних пунктах з питань цивільного захисту, що створені при органах місцевого самоврядування.

АНАЛІЗ

надзвичайних ситуацій та небезпечних подій, що стались на території Чернігівської області у травні 2024 року

Небезпечних подій

Пожеж

Загинуло на пожежах

Виявлено та знищено вибухонебезпечних предметів

Травмовано

Загинуло на водних об’єктах

Надання допомоги

Загинуло на пожежах:

1. В м. Ніжині по вул. Червона Гребля, 14 о 02 год. 07 хв. 01 травня сталася пожежа двоквартирного житлового

будинку (8х16 м, стіни дерев`яні, покрівля шиферна. В квартири №1: вогнем знищено покрівлю та перекриття на всій площі та майно, пошкоджено внутрішнє облицювання стін. В квартирі №2: вогнем знищено покрівлю на площі 60 кв.м, перекриття на площі 30 кв.м та майно, пошкоджено покрівлю, перекриття, внутрішнє облицювання стін та майно. Причина пожежі встановлюється. На місці пожежі виявлено тіло господарки квартири №1, 1997 року народження. Врятовано дитину, 2019 року народження, яку було доставлено до КНП «Ніжинська центральна міська лікарня» з діагнозом опіки верхніх дихальних шляхів.

1. 20 травня в 00 год. 06 хв. в с. Вовчок Чернігівського району (Кіптівська ТГ) в господарстві по  вул. Квітковій,

2  сталася пожежа житлового будинку (7х12 м, стіни цегляні, покрівля металева). Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина встановлюється. На місці пожежі виявлено тіло господарки, 1953 року народження.

3. 30 травня о 08 год. 16 хв. в м. Чернігові по проспекту Левка Лук’яненка, 2/36  сталася пожежа в квартирі дев’ятиповерхового житлового будинку. Вогнем знищено ліжко, пошкоджено внутрішнє облицювання стіни, стелі та майно. Причина пожежі встановлюється. На місці пожежі виявлено тіло громадянина, 1952 року народження.

Загинуло на водних об’єктах:

1. 6 травня біля о 10 год. 42 хв. в с. Нові Млини, (Височанська ТГ), Ніжинського району, у річці Сейм виявлено тіло

громадянина 1963 р.н., жителя даного населеного пункту. Обставини загибелі встановлюються.

1. 7 травня о 15 год. 45 хв. на затопленій ділянці річки Сейм біля с. Нові Млини Ніжинського району (Височанська

ТГ)  виявлено  та вилучено з води тіло громадянина 1962 року народження, жителя даного населеного пункту. Обставини та причина смерті встановлюється.

1. 10 травня о 12 год. 28 хв. у річці Остер біля с. Івангород Прилуцького району (Ічнянська ТГ)  місцевими

жителями виявлено та вилучено з води тіло громадянки  1963 року народження, жительки даного населеного пункту. Обставини та причина смерті встановлюється.

1. 13 травня о 05.год. 50 хв. в с. Крути (Крутівська ТГ), Ніжинського району, зі штучної водойми місцевими

жителями виявлено та піднято тіло мешканця даного населеного пункту 1973 р.н.. Обставини та причина смерті встановлюються.

1. 21 травня біля м. Сновськ Корюківського району (Сновської ТГ) о 10 год. 30 хв. у р. Снов виявлено та піднято на

поверхню з води тіло громадянина, 2000 року народження, мешканця м. Сновськ. Обставини та причина смерті встановлюються.

1. 22 травня  у річці Береза біля с. Ховми Ніжинського району (Комарівська ТГ)  о 18 год. 12 хв. виявлено та піднято

на поверхню з води тіло жителя даного населеного пункту, 1984 року народження. Обставини та причина смерті встановлюються.

1. 26 травня біля с. Вознесенське (Киселівська ТГ) Чернігівського району з р. Десна о  16 год. 10 хв. фахівцями обласної

водолазно-рятувальної служби піднято на поверхню з води тіло місцевого мешканця, 2005 року народження. Обставини та причина смерті встановлюються.

1. 29 травня близько 16 год. 30 хв. в р. Удай біля с. Нова Гребля Прилуцького району  було виявлене та підняте на

поверхню з води тіло мешканця м. Прилуки, 1971 року народження. Обставини та причина

смерті встановлюються.

1. 31 травня в с. Карильське Новгород-Сіверського району (Коропська ТГ) о 10 год. з озера силами особового складу

ГУ ДСНС України в області піднято на поверхню з води тіло мешканця с. Билка Новгород-Сіверського району, 1966 року народження. Обставини події та причина смерті встановлюються.

1.  01 червня з р. Снов в с. Снов’янка Чернігівського району о 18 год. 45 хв. було виявлено та піднято на поверхню

тіло чоловічої статі. Причина та обставини смерті встановлюються.

Фото без описуЗапобігти! Врятувати! Допомогти!