«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Прилуччини застерігає громадян від шахрайських схем

Дата: 24.07.2024 11:15

Фото без опису

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в Інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку. Ніколи не виконуйте вказівок незнайомих осіб, які спонукають переказати кошти під приводом швидкого та заманливого заробітку.

Днями до поліції звернулась 36-річна мешканка Прилук із повідомленням, що її ошукали. Нещодавно вона погодилась на онлайн заробіток в інтернеті, який полягав у виконанні певних «простих завдань за винагороду».

Заявниця виконала вимогу перерахувати на вказаний картковий рахунок близько 16 тисяч гривень. За ці гроші вона мала отримати комплект завдань, за виконання яких розраховувала заробити значно більшу суму. Натомість їй запропонували вкласти ще більше грошей. Жінка зрозуміла, що її ошукали, і одразу звернулась по допомогу до поліції.

Поліція Прилуччини закликає громадян максимально критично ставитися до будь-яких пропозицій швидкого та легкого заробітку. Особливо якщо це пов’язано з видами фінансової активності, якою ви раніше ніколи не займалися.

Ніколи не виконуйте вказівок незнайомих осіб, які пов’язані з переведенням коштів.