Дата: 24.07.2024 12:24

ОГОЛОШЕННЯ !

Відповідно до розпорядження селищного голови №95 від 24.07.2024 на 29 липня 2024 року на 12 годину скликана сорок п’ята (позачергова)  сесія Парафіївської селищної ради восьмого скликання, засідання якої відбудеться в приміщенні Парафіївського селищного будинку культури.

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Про виконання місцевого бюджету Парафіївської селищної територіальної громади за 6 місяців 2024 року.
  2. Про внесення змін до рішення тридцять восьмої сесії селищної ради восьмого скликання від 22.12.2023 № 01-38/08 «Про місцевий бюджет Парафіївської селищної територіальної громади на 2024 рік» (код бюджету 2550500000).
  3. Про внесення змін до Регламенту Парафіївської селищної ради восьмого скликання.
  4. Про внесення змін до рішення першої сесії Парафіївської селищної ради восьмого скликання від 20.11.2020 №07-01/08 «Про утворення постійних комісій ради та обрання голів комісій».
  5. Про внесення змін до функціональних обов’язків членів постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій, житлово-комунального господарства та комунальної власності.
  6. Про затвердження положення про он-лайн трансляцію засідань сесії Парафіївської селищної ради.
  7. Про звільнення завідувача комунальної архівної установи «Трудовий архів» Парафіївської селищної ради.
  8. Про призначення завідувача комунальної архівної установи «Трудовий архів» Парафіївської селищної ради.
  9. Про прийняття  майна в комунальну власність Парафіївської селищної територіальної громади.
  10. Про зміну місцезнаходження Тростянецького старостинського округу Парафіївської селищної ради.
  11. Про внесення змін до рішення тридцять восьмої сесії Парафіївської селищної ради восьмого скликання від 22.12.2023 №17-38/08 «Про затвердження структури та штатної чисельності закладів освіти та культури комунальної власності Парафіївської селищної ради».
  12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність Володюрдь Ользі Михайлівні.
  13. Про затвердження договорів оренди.
  14. Про внесення змін до договору оренди землі та укладання додаткової угоди з ТОВ «АК «Нива-Плюс».
  15. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу в постійне користування земельної ділянки відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради.
  16. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу в постійне користування земельної ділянки відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради.
  17. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу в постійне користування земельної ділянки відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради.