Свідки ДТП, відгукніться!

Дата: 24.07.2024 16:27

Свідки ДТП, відгукніться!

У рамках розслідування смертельної дорожньо-транспортної в селі Тростянець Прилуцького району поліція розшукує свідків та очевидців події.

1липня близько 22-ї години водій автомобіля «OpelZafira», рухаючись по вулиці Центральній, здійснив наїзд на 3-річного пішохода. Від отриманих тілесних ушкоджень дитина загинула на місці пригоди.

Нині поліція розслідує обставини ДТП у рамках провадження за частиною 2статті 286 Кримінального кодексу України.

Якщо вам що-небудь відомо про обставини цієї події, прохання телефонувати за номером 050-687-39-59 (слідчий СУ ГУНП в Чернігівській області Станіслав Тищенко)

Не залишайтеся байдужими!