Василенко Павло Валерійович

Дата: 05.09.2024 14:21

Василенко Павло Валерійович

Народився 25 липня 1982 року в с. Бережівка Ічнянського (нині Прилуцького) району Чернігівської області.

Спочатку навчався у Бережівській середній школі, потім - в Ічнянському ПТУ № 37, де отримав професію водія технічних засобів.

Коли досяг призовного віку, то поповнив ряди строковиків військової служби.

Після завершення служби повернувся в с. Бережівку та пішов працювати водієм у місцеве колективне господарство.

У 2002 році Павло Валерійович зустрів свою долю - Тетяну Олександрівну, створив сімю. Має двох дітей: Богдана й Анну.

Протягом 2015 – 2016 років брав участь в АТО на Донеччині.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну долучився до лав ЗСУ, захищав кордони України від країни – агресора.

Був урівноваженим, відповідальним, добросовісним, чесним, щедрим, допомагав тим, хто цього потребував, не вагаючись виконував будь – які прохання й доручення, не цурався роботи.

Василенко Павло Валерійович загинув 27 червня  2024 року.

Похований 02 липня 2024 року в с. Бережівка Прилуцького району Чернігівської області на сільському кладовищі.