Мусієнко Вадим Леонідович

Дата: 05.09.2024 14:26

Мусієнко Вадим Леонідович

Народився 29 березня 1978 року в смт Парафіївка Ічнянського (нині Прилуцького) району Чернігівської області у робітничій родині.

Закінчив Парафіївську середню школу та пішов працювати на місцевий цукровий завод, бо того вимагали сімейні обставини.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну був мобілізований у січні 2023 року та захищав кордони України від країни – агресора.

Був спокійним, відповідальним, добросовісним, чесним, щедрим, доброзичливим,  допомагав тим, хто цього потребував, не вагаючись виконував будь – які прохання й доручення, не цурався роботи.

Мусієнко Павло Валерійович загинув 22 липня  2024 року під час виконання обов’язку військової служби при захисті Батьківщини.

Похований 26 липня 2024 року в с-щі Парафіївка Прилуцького району Чернігівської області, де наразі залишилася його мама, для якої Вадим протягом тривалого часу був єдиною опорою після смерті батька й старшого брата. Йому назавжди – 46.