ОГОЛОШЕННЯ !

Дата: 19.08.2024 15:11

ОГОЛОШЕННЯ !

Відповідно до розпорядження селищного голови №112 від 19.08.2024 на 29 серпня 2024 року на 12 годину скликана сорок шоста  сесія Парафіївської селищної ради восьмого скликання, засідання якої відбудеться в приміщенні Парафіївського селищного будинку культури.

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО пленарного засідання сесії ради та постійних комісій ради:

1. Про утворення постійних комісій ради та обрання голів комісій.
  2. Про затвердження положення про постійні комісії Парафіївської селищної ради.
  3. Про затвердження  Регламенту Парафіївської селищної ради восьмого скликання у новій редакції.
  4. Про внесення змін до Програми забезпечення пожежної безпеки на території Парафіївської територіальної громади на 2021-2027 роки.
  5. Про внесення змін до селищної програми створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їхніх наслідків на території  Парафіївської селищної ради на 2021-2025 роки.
  6. Про внесення змін до рішення тридцять восьмої сесії селищної ради восьмого скликання від 22.12.2023 № 01-38/08 «Про місцевий бюджет Парафіївської селищної територіальної громади на 2024 рік» (код бюджету 2550500000).
  7. Про затвердження фінансового плану КП «Парафіївський ЦПМСД» Парафіївської селищної ради на 2025 рік.
  8. Про затвердження фінансового плану КП «Добробут» Парафіївської селищної ради на 2025 рік.
  9. Про повідомлення депутата Парафіївської селищної ради восьмого скликання Олексія Бородія про роботу в раді.
  10. Про повідомлення депутата Парафіївської селищної ради восьмого скликання Павла Темносагатого про роботу в раді.
  11. Про повідомлення депутата Парафіївської селищної ради восьмого скликання Вадима Мілька про роботу в раді.
  12. Про затвердження Порядку використання легкового автотранспорту для поїздок, пов’язаних із службовою діяльністю Парафіївської селищної ради.
  13. Про затвердження Положення про відділ освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради у новій редакції.
  14. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Добробут» Парафіївської селищної ради у новій редакції.
  15. Про внесення змін до структури та штатної чисельності комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Парафіївської селищної ради.
  16. Про відміну рішення виконавчого комітету Іваницької сільської ради № 80 від 28.12.1999 року та рішення 25 сесії п’ятого скликання Іваницької сільської ради від 14.09.2009 року.
  17. Про    затвердження Програми «Проходження  корекційної програми   для кривдників, які вчинили домашнє насильство у Парафіївській територіальній громаді на 2024-2026 роки».
  18. Про відміну рішення виконавчого комітету Южненської сільської ради від 29.07.1997 року № 102.
  19. Про відміну рішення виконавчого комітету Іваницької сільської ради від 28.12.1999 року № 80, рішення 25 сесії Іваницької сільської ради 5 скликання від 14.09.2009 року.
  20. Про відміну рішення виконавчого комітету Іваницької сільської ради від 27.06.1997 року № 46, рішення 25 сесії Іваницької сільської ради 5 скликання від 14.09.2009 року.
  21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність Олійник Оксані Валентинівні.
  22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність Мірошнику Сергію Вікторовичу.
  23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність Шкібтан Тетяні Михайлівні.
  24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну сумісну власність Сап’яну Василю Григоровичу, Сап’ян Людмилі Володимирівні, Грабовецькій Анні Василівні, Сап’ян Ірині Василівні.
  25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність Євдокименку Олександру Миколайовичу.
  26. Про продовження строку дії договору оренди та внесення змін до договору оренди земельної ділянки з ПрАТ «Кремінь».
  27. Про продовження строку дії договору оренди та внесення змін до договору оренди земельної ділянки з ПрАТ «Кремінь».
  28. Про продовження строку дії договору оренди та внесення змін до договору оренди земельної ділянки з ПрАТ «Кремінь».
  29. Про відмову у вилученні земельної ділянки з постійного користування НІКЗ «Качанівка».
  30. Про відмову у вилученні земельної ділянки з постійного користування НІКЗ «Качанівка».