Прилепа Сергій Анатолійович

Дата: 05.09.2024 14:26

Прилепа Сергій Анатолійович

Народився 21 грудня 1984 року в смт Парафіївка Ічнянського (нині Прилуцького) району Чернігівської області.

З 1991 по 2001 рік навчався  в Парафіївській середній школі № 1, а потім   - у Парафіївській загальноосвітній школи І-ІІІ ступенів № 2, яку закінчив у 2003 році.

Під час навчання у школі Сергій опанував спеціальність тракториста та пішов працювати в колгосп імені Тельмана, де його помітив керівник ПрАТ «КРЕМІНЬ» та запропонував роботу. У 2016 році Сергій приймає новий великий трактор та працює по догляду за тваринами на фермі у с. Лугове. Саме там він і познайомився з майбутньою дружиною, Тетяною.

28 січня 2023 року був призваний до лав Збройних Сил України.

Мав хороше почуття гумору, цінував дружбу, за жодних обставин не ставив власні бажання, почуття та потреби вище за інших, нікого й ніколи не ображав. Був доброзичливим, відповідальним, не цурався роботи, допомагав тим, хто цього потребував. Любив і поважав своїх батьків та сестер, обожнював племінників, допомагав виховувати.

Помер 19 серпня 2024 року внаслідок тяжкої хвороби. Похований 21 серпня 2024 року в с-щі Парафіївка Прилуцького району Чернігівської області.

Йому назавжди 39.