Панькович Сергій Володимирович

Дата: 05.09.2024 15:29

Панькович Сергій Володимирович

Народився 21 березня 1983 року в смт Парафіївка Ічнянського (нині Прилуцького) району Чернігівської області.

Сергій був другою дитиною в родині: старшою була сестра Людмила, а наймолодшим – брат Микола.

З 1989 по 1998 рік навчався  в Парафіївській середній школі № 1.

Родину Паньковичів спіткало тяжке горе: діти рано залишилися круглими сиротами, а в 2015 році помер і брат Микола.

Складно довелося Сергієві в житті, адже здебільшого він міг розраховувати виключно на самого себе.

Був доброзичливим, не цурався роботи, допомагав тим, хто цього потребував.

Загинув 22 серпня  2024 року під час виконання бойового завдання.

Похований 04 вересня 2024 року в с-щі Парафіївка Прилуцького району Чернігівської області.

Йому назавжди 41.