Дата: від до Скинути

Як підтвердити стаж для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній?

27 вересня ц.р. Кабінет Міністрів затвердив зміни до порядку підтвердження стажу для призначення пенсій. Постановою від 27.09.2022 №1058 Кабінет Міністрів України  вніс чергові зміни до власної постанови від 12.08.1993 №637 «Про затвердження Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній».

09:56 18.10.2022

На понад 1,4 мільярди гривень поповнили бюджети платники Чернігівщини у вересні 2022 року

Платники податків підтримують нашу державу, вчасно сплачуючи податки, навіть у складний воєнний час. Виконання свого громадянського обов’язку щодо сплати податків, зборів та єдиного внеску сприяє підвищенню обороноздатності країни, дозволяє профінансувати у повному обсязі виплату пенсій, зарплат, соціальної допомоги, а також направити кошти на відновлення інфраструктури та житлового фонду.

11:48 14.10.2022