Дата: від до Скинути

На Чернігівщині виявлено 26 фактів кримінальних правопорушень у податковій сфері

У відділі боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління ДПС у Чернігівській області повідомили, що за результатами 10 місяців поточного року в тісній співпраці з правоохоронними органами, фахівцями відділу складені аналітичні матеріали, за результатами яких до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінальних правопорушень за фактом та розпочато 14 кримінальних провадженнь, що кваліфікуються за ст. 212, ст. 212-1, ст.191, ст. 364 Кримінального кодексу України.

08:12 23.11.2020

На Чернігівщині за рахунок погашення податкового боргу до бюджету надійшло 58,4 млн гривень

За інформацією управління по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Чернігівській області  станом на 01.11.2020 року рівень податкового боргу до Зведеного бюджету області склав понад 2 млрд грн, що на 15,9 млн грн більше рівня боргу на початок поточного року.

13:03 20.11.2020

До уваги платників податків: щодо сплати та повернення коштів

Звертаємо Вашу увагу на те, що нараховані і сплачені суми податків, зборів та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску обліковуються в інтегрованих картках платників (ІКП). Картки відкриваються органами ДПС за кожним платником та кожним видом платежу. Облік нарахованих і сплачених сум ведеться автоматично.

13:00 20.11.2020

Місцеві бюджети Чернігівщини за 10 місяців 2020 року отримали понад 5 мільярдів гривень податків

У Головному управлінні ДПС в Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області у січні-жовтні 2020 року надійшло майже 5,1 млрд грн від сплати податків і зборів.

08:11 20.11.2020

Чернігівщина: на обороноздатність країни спрямовано близько 327,7 млн грн військового збору

Протягом січня – жовтня поточного року платниками податків Чернігівської області сплачено майже 327,7 млн грн військового збору. Це на 32 млн грн більше ніж за відповідний період  минулого року.

12:50 18.11.2020

Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів інформує, що наказом Міністерства соціальної політики України від 27 серпня 2020 року № 591 «Про затвердження форми звітності №10–ПОІ (річна) «Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю» та Інструкції щодо її заповнення», зареєстрованим в Мін?юсті 13 жовтня                2020 року за №1007/35290, затверджена нова форма звітності №10–ПОІ (річна) та Інструкція щодо її заповнення.

12:37 18.11.2020

Щодо права на податкову знижку при наданні добровільної медичної допомоги для протистояння COVID-19

Законом України від 30 березня 2020 року № 540 - ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» внесено зміни, зокрема, до п. 11 підрозділу 1 розділу XX «Перехідні положення» ПКУ, згідно з якими за результатами 2020 року, при реалізації права на податкову знижку відповідно до положень ст. 166 Кодексу, сума коштів або вартість лікарських засобів для надання медичної допомоги хворим, дезінфекційних засобів і антисептиків, медичного обладнання, засобів індивідуального захисту, медичних виробів для скринінгу хворих, розхідних матеріалів для надання медичної допомоги, медичних виробів, лабораторного обладнання, розхідних матеріалів, реагентів для лабораторних досліджень; медичних виробів, лабораторного обладнання, розхідних матеріалів для інфекційних відділень, патологоанатомічних відділень тощо, засобів особистої гігієни, продуктів харчування та/або товарів за переліком, що визначається Кабінетом Міністрів України, які добровільно перераховані (передані) громадським об’єднанням та/або благодійним організаціям та/або центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я, та/або іншим центральним органам виконавчої влади, які реалізують державну політику у сферах санітарного та епідемічного благополуччя населення, контролю якості та безпеки лікарських засобів, протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним захворюванням, та/або особі, уповноваженій на здійснення закупівель у сфері охорони здоров’я, та/або закладам охорони здоров’я державної та/або комунальної власності, та/або структурним підрозділам з питань охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій протягом карантину, що запроваджений Кабінетом Міністрів України у порядку, встановленому законом, на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), включається до податкової знижки у повному обсязі без урахування обмежень, визначених п.п. 166.3.2 п. 166.3 ст. 166 Кодексу.

11:37 16.11.2020