Фонд соціального страхування України повідомляє

Фонд компенсує українцям втрачений заробіток за час лікування гострих респіраторних хвороб

У випадках встановлення лікарем закладу охорони здоров’я тимчасової непрацездатності, зокрема, при виявлені симптомів гострого респіраторного захворювання, підозрі на COVID-2019, Фонд соціального страхування України профінансує надання допомоги по тимчасовій втраті працездатності, яка компенсує застрахованій особі втрачений за час лікування заробіток.

10:23:30 13.03.2020

Рекомендації щодо протидії поширенню коронавірусу

З метою протидії поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусною інфекцією, рекомендуємо працівникам та відвідувачам виконавчої дирекції Фонду та її робочих органів дотримуватися заходів обережності та санітарно-гігієнічних норм.

10:19:22 12.03.2020

За січень Фонд виплатив 368,5 млн грн допомог по вагітності та пологах

За оперативними підсумками січня 2020 року Фонд соціального страхування України здійснив фінансування допомог по вагітності та пологах за понад 14 тис. листками непрацездатності на загальну суму 368,5 млн гривень.

11:12:30 02.03.2020