Фонд соціального страхування України повідомляє

У І кварталі до Фонду подали на оплату лікарняні на 2,7 млрд гривень

За оперативними підсумками упродовж січня–березня 2020 року до Фонду соціального страхування України подали заяви-розрахунки на фінансування допомог по тимчасовій втраті працездатності за 968,1 тис. лікарняними листками. Загальна сума склала 2,7 млрд гривень.

08:46:28 12.04.2020

Щомісячні страхові виплати за лютий профінансовано для 205,2 тис. потерпілих

Фонд соціального страхування України профінансував надання щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей за лютий 2020 року у повному обсязі. Виплати отримали 205,2 тис. осіб, з яких потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві або профзахворювань майже 195,6 тис. осіб і членів їх родин – понад 9,6 тис. осіб.

17:28:52 27.03.2020

Роботодавцям рекомендовано подавати заяви на оплату лікарняних і звіти дистанційно

Охоплення електронним документообігом по заявам-розрахункам, на підставі яких Фонд соціального страхування України здійснює фінансування матеріального забезпечення, на сьогодні сягає вже понад 65%. З метою протидії поширенню COVID-19, рекомендуємо страхувальникам (роботодавцям) на час карантину надавати перевагу дистанційній формі подачі документів до Фонду.

17:24:37 20.03.2020

Особливості видачі та оплати листка непрацездатності під час дії карантину

В умовах накладення карантину діє особливий порядок видачі листків непрацездатності, який передбачений розділом 5 Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян,  затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від  13.11.2001   № 455.

15:15:57 20.03.2020

Олена Дума: Фонд компенсує працюючим українцям 50% втраченого заробітку за час самоізоляції під меднаглядом і перебування в лікарнях

Перелік страхових випадків, за якими передбачено надання матеріального забезпечення Фондом соціального страхування України, було розширено на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення COVID-19. Про це директор виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Олена Дума повідомила сьогодні під час брифінгу МОЗ України щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції.

15:05:09 17.03.2020

Консультації щодо особливостей оплати Фондом лікарняних під час карантину можна отримати на Гарячій лінії Фонду

Карантин є окремим страховим випадком відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», тож на час його дії працює особливий порядок видачі листків непрацездатності, які фінансуються за рахунок коштів Фонду соціального страхування України. Зазначений порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, визначено відповідною Інструкцією, затвердженою наказом МОЗ від 13.11.2001 № 455.

15:02:03 16.03.2020