Фонд соціального страхування України повідомляє

Щороку Фонд фіксує смертельні нещасні випадки через отруєння газами в каналізаційних колодязях

Роботи у водопровідних та каналізаційних мережах, колекторах, колодязях щороку стають причиною смертельних нещасних випадків через отруєння газами. Такі нещасні випадки є наслідком невикористання або відсутності засобів індивідуального захисту.

14:41:29 30.07.2021

У червні Фонд прийняв на фінансування лікарняні на майже вдвічі більшу суму, ніж у червні 2020-го

Упродовж червня 2021 року Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування листки непрацездатності на суму понад 1 мільярд гривень – це майже вдвічі більше, ніж у червні 2020 року (0,57 млрд гривень).

15:24:45 20.07.2021

Укладено 5,5 тис. договорів на забезпечення осіб з інвалідністю санаторно-курортним лікуванням за кошти Фонду

За оперативними даними першого півріччя 2021 року особи з інвалідністю внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання уклали 5 530 договорів для проходження лікування на базі санаторно-курортних закладів за кошти Фонду соціального страхування України. З них близько 3,5 тисячі осіб вже забезпечені курсом санаторно-курортного лікування.

15:23:41 20.07.2021

Кількість вагітних працівниць порівняно з минулим роком зменшилась на 7,5%

За підсумками січня–квітня 2021 року кількість осіб, які звернулись до Фонду соціального страхування України для отримання допомоги по вагітності та пологах, зменшилась на 7,5%, або 3 810 працівниць порівняно з тим же періодом минулого року.

10:49:46 09.06.2021

Допомоги від Фонду нараховано для 1,5 млн осіб за підсумками 5 місяців

Кожна застрахована особа має право на компенсацію втраченого заробітку за час тимчасової втрати працездатності, догляду за хворими родичами, самоізоляції від COVID-19, на період відпустки по вагітності та пологах тощо. Страховий захист працівників забезпечується Фондом соціального страхування України.

10:49:24 09.06.2021

Фонд направив 2,5 млн грн на щомісячні виплати для 117 медиків і їх родин

Працівники закладів охорони здоров’я, які внаслідок гострої професійної хвороби на COVID-19 отримали стійку втрату працездатності, зокрема, інвалідність, отримують від Фонду соціального страхування України щомісячні страхові виплати. Також зазначені виплати фінансуються для осіб, які перебували на утриманні медичних працівників у разі їх смерті.

08:50:51 25.05.2021

Фонд профінансував щомісячні страхові виплати за квітень у повному обсязі

Щомісяця потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, зокрема у разі профхвороб на COVID-19, отримують від Фонду соціального страхування України страхові виплати, які компенсують втрачений заробіток залежно від ступеня стійкої втрати працездатності.

08:49:29 25.05.2021