Дата: від до Скинути

Щодо можливості подання уточнюючих податкових декларацій у зв’язку з прийняттям Закону України  від 11 квітня 2023 року № 3050-IX «Про внесення   змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо звільнення від сплати екологічного податку, плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за знищене чи пошкоджене нерухоме майно»

10:15 14.03.2024

ОГОЛОШЕННЯ! (Громадське обговорення )

Парафіївська селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення та врахування пропозицій щодо віднесення селища Качанівка та селища Шевченка Прилуцького району Чернігівської області до категорії сіл та запрошує долучитися до обговорення даного питання.

11:45 11.03.2024

Постанова ЦВК "Про нелегітимність організації підготовки та проведення "виборів" президента російської федерації 2024 року на тимчасово окупованих територіях України"

10:54 11.03.2024

Про флагманський проект МВС – «Автошколи для осіб з інвалідністю»

Повідомляємо, що відповідно до Положення про Міністерство у справах ветеранів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2018 № 1175 (зі змінами), одним із основних завдань Мінветеранів є формування і реалізація державної політики у сфері соціального захисту ветеранів та членів їх сімей, зокрема, забезпечення соціальної та професійної адаптації, зайнятості, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

10:49 11.03.2024

З 1 січня 2024 року першим відділом Прилуцького РТЦК та СП буде проводитися  відбір кандидатів до вищих військових, навчальних закладів і військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів (далі ВВНЗ та ВНП ВНЗ) та військові коледжі сержантського (старшинського) складу вищих військових навчальних закладів (ВКСС)

14:38 07.03.2024

Збирався стрибнути з даху: у Прилуках поліцейські запобігли спробі самогубства чоловіка

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції врятували 20-річного юнака, який піднявся на дах місцевого магазину та мав намір вчинити суїцид, стрибнувши вниз. Наразі життю та здоров’ю громадянина нічого не загрожує.

10:45 07.03.2024