До відома платників збору за місця паркування транспортних засобів

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2018 року № 891 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 р. №1233» внесено зміни до Порядку обліку сум податків і зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв'язку з отриманням податкових пільг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року № 1233, згідно з якими суб’єкти господарювання, що не сплачують податки і збори у зв’язку з отриманням податкових пільг, повинні вести облік сум таких пільг та з 01 січня 2020 року повинні відображати у податковій звітності.

14:04 18.06.2020

На Чернігівщині надходження від сплати єдиного внеску склали понад 2 мільярди гривень

Платниками Чернігівщини за 5 місяців 2020 року сплачено 2 007 млн гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що більше за аналогічний період минулого року майже на 130 млн гривень.

14:04 18.06.2020

У податковій нагадують про своєчасну сплату податків

Порядок погашення зобов'язань платниками податків перед бюджетами та державними цільовими фондами з податків і зборів (обов'язкових платежів) регулює Податковий кодекс України. Саме він зобов’язує платників податків  самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації.

14:00 17.06.2020

Увага! Посилено відповідальність за забруднення повітря і спалювання сухої трави та листя

У зв’язку із спекотною погодою та значним підвищенням рівня пожежної небезпеки, Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА закликає всіх жителів і гостей області дотримуватися правил пожежної безпеки, не розпалювати багаття в екосистемах, не палити суху рослинність, листя, гілля, сміття, не робити шкоди своєму здоров’ю та навколишньому природному середовищу.

13:50 16.06.2020

Які додаткові пільги передбачені при оподаткуванні доходів фізичних осіб на період карантину

Тимчасово суми податку на доходи фізичних осіб, що утримуються з доходів у вигляді доплат до заробітної плати, нарахованих за періоди з 1 по 31 травня та з 1 по 30 червня 2020 року, медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров’я державної та/або комунальної власності, що безпосередньо зайняті у ліквідації епідемії та здійсненні заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS CoV-2, та лікуванні пацієнтів з випадками гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, за переліком, що визначається Міністерством охорони здоров’я України, компенсуються таким працівникам у повній сумі за рахунок коштів держаного бюджету України. Передбачено, що порядок виплати такої грошової компенсації затверджується Кабінетом Міністрів України.

09:15 16.06.2020

Що змінилося в оподаткуванні прибутку підприємств?

Законом України від 16.01.2020 року № 466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (крім деяких змін, які набирають чинності з 1 липня 2020 року та з 1 січня 2021 року) внесено ряд змін, в т.ч. і в оподаткуванні прибутку підприємств:

09:13 16.06.2020

Викрито канал транспортування спирту

На Чернігівщині співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Чернігівській області під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області вилучили з незаконного обігу велику партію спирту сумнівної якості та походження.

08:57 16.06.2020

Зміни з ПДВ – запроваджується єдиний звітний період і не тільки

Законом України від 16.01.2020 року № 466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (крім деяких змін, які набирають чинності з 1 липня 2020 року та з 1 січня 2021 року) внесено ряд змін, які удосконалюють адміністрування податку на додану вартість.

09:02 15.06.2020