Дата: від до Скинути

Чернігівська митниця ДФС інформує власників транспортних засобів,  зареєстрованих у відповідних реєстраційних органах іноземних держав!

Чернігівська митниця ДФС інформує власників транспортних засобів, зареєстрованих у відповідних реєстраційних органах іноземних держав!

2.09.2019 набрав чинності Закон України від 12.09.2019 № 73-IX «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо відтермінування застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобі на митну територію України».

15:10 30.09.2019

ОГОЛОШЕННЯ

Парафіївська селищна рада оголошує конкурсний відбір кандидатів на    заміщення вакантної посади:

15:48 26.09.2019

За вісім місяців платникам податків Чернігівщини  з бюджету повернуто понад 810 мільйонів гривень ПДВ

За вісім місяців платникам податків Чернігівщини з бюджету повернуто понад 810 мільйонів гривень ПДВ

Протягом січня–серпня поточного року підрозділами Головного управління ДПС у Чернігівській області проведено камеральні перевірки 221 суб’єкта господарювання-юридичних осіб з питань достовірності нарахування сум бюджетного відшкодування ПДВ на загальну суму 836,4 млн гривень.

13:25 24.09.2019

Шановні платники податків !

Парафіївська селищна рада повідомляє про зміну рахунків для зарахування податків та зборів, які будуть діяти з 01.10.2019 року.

14:53 23.09.2019

На Чернігівщині, в селищі Сосниця, виявлено та припинено трансляцію російських телеканалів

Спільними зусиллями представника Національної ради у Чернігівській області та обласного Управління Служби безпеки України припинено трансляцію трьох російських телеканалів, що обмежені для розповсюдження на території України.

16:55 17.09.2019