Отримуючи зарплату «в конверті», можете залишитись без пенсії в майбутньому!

Заробітна плата є одним з основних джерел доходів громадян. Більшість роботодавців області працюють у законодавчому полі. Але є й такі, що надають перевагу виплаті «тіньових» зарплат, мінімізуючи сплату єдиного соціального внеску та як наслідок, позбавляючи своїх працівників у майбутньому отримати належне пенсійне забезпечення.

10:39 15.10.2019

ОГОЛОШЕННЯ!

Відповідно до розпорядження № 122 від 09.10.2019 року скликана сорок п’ята сесія Парафіївської селищної ради сьомого скликання, яка відбудеться 17 жовтня  2019 року  о 14 годині в приміщенні Парафіївського селищного будинку культури.

08:50 10.10.2019

Через оборудку одного з керівників митного посту, затриманого СБУ на Чернігівщині, держбюджет щомісяця недоотримував понад мільйон гривень

Посадовець Чернігівської митниці, затриманий Службою безпеки України, входив до організованого угруповання, яке налагодило нелегальне ввезення в нашу країну імпортної сільгосппродукції без сплати обов’язкових митних платежів.

16:25 08.10.2019

Увага! Рахунки за стандартом IBAN для сплати платниками податків і зборів вступають в дію з 01 жовтня   На субсайті Головного управління ДПС у Чернігівській області https://ch.tax.gov.ua/ у розділі «Бюджетні рахунки» розміщено реквізити нових рахунків, які починають діяти з 1 жовтня 2019 року.

08:43 01.10.2019