ДСНС інформує

«Пожежа житлового будинку»

15 грудня 2021 року о 19 год. 44 хв. до служби порятунку (101) надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Заудайка.

10:04:07 16.12.2021

Суб'єкт господарювання має можливість отримувати адміністративні послуги дистанційно

Суб'єкт господарювання має можливість отримувати адміністративні послуги, що надаються Державною службою України з надзвичайних ситуацій, дистанційно в електронному вигляді.

16:16:18 08.12.2021

ДСНС УКРАЇНИ ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

06 грудня співробітники Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області провели рейдове відпрацювання помешкань малозахищених верств населення з запрошенням фахівців центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ічнянської міської ради в с. Крупичполе, щодо дотримання вимог пожежної безпеки в побуті.

16:29:43 06.12.2021