Фонд соціального страхування України повідомляє

Роботодавцям рекомендовано подавати заяви на оплату лікарняних і звіти дистанційно

Охоплення електронним документообігом по заявам-розрахункам, на підставі яких Фонд соціального страхування України здійснює фінансування матеріального забезпечення, на сьогодні сягає вже понад 65%. З метою протидії поширенню COVID-19, рекомендуємо страхувальникам (роботодавцям) на час карантину надавати перевагу дистанційній формі подачі документів до Фонду.

17:24:37 20.03.2020

Особливості видачі та оплати листка непрацездатності під час дії карантину

В умовах накладення карантину діє особливий порядок видачі листків непрацездатності, який передбачений розділом 5 Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян,  затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від  13.11.2001   № 455.

15:15:57 20.03.2020

Олена Дума: Фонд компенсує працюючим українцям 50% втраченого заробітку за час самоізоляції під меднаглядом і перебування в лікарнях

Перелік страхових випадків, за якими передбачено надання матеріального забезпечення Фондом соціального страхування України, було розширено на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення COVID-19. Про це директор виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Олена Дума повідомила сьогодні під час брифінгу МОЗ України щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції.

15:05:09 17.03.2020

Консультації щодо особливостей оплати Фондом лікарняних під час карантину можна отримати на Гарячій лінії Фонду

Карантин є окремим страховим випадком відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», тож на час його дії працює особливий порядок видачі листків непрацездатності, які фінансуються за рахунок коштів Фонду соціального страхування України. Зазначений порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, визначено відповідною Інструкцією, затвердженою наказом МОЗ від 13.11.2001 № 455.

15:02:03 16.03.2020

Фонд компенсує українцям втрачений заробіток за час лікування гострих респіраторних хвороб

У випадках встановлення лікарем закладу охорони здоров’я тимчасової непрацездатності, зокрема, при виявлені симптомів гострого респіраторного захворювання, підозрі на COVID-2019, Фонд соціального страхування України профінансує надання допомоги по тимчасовій втраті працездатності, яка компенсує застрахованій особі втрачений за час лікування заробіток.

10:23:30 13.03.2020

Рекомендації щодо протидії поширенню коронавірусу

З метою протидії поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусною інфекцією, рекомендуємо працівникам та відвідувачам виконавчої дирекції Фонду та її робочих органів дотримуватися заходів обережності та санітарно-гігієнічних норм.

10:19:22 12.03.2020

За січень Фонд виплатив 368,5 млн грн допомог по вагітності та пологах

За оперативними підсумками січня 2020 року Фонд соціального страхування України здійснив фінансування допомог по вагітності та пологах за понад 14 тис. листками непрацездатності на загальну суму 368,5 млн гривень.

11:12:30 02.03.2020