Фонд соціального страхування України повідомляє

Потерпілі на виробництві отримали від ФССУ майже 1 млрд грн підвищених страхових виплат

Упродовж квітня Фонд соціального страхування України виплатив для потерпілих на виробництві та членів їх родин майже 1 мільярд гривень щомісячних страхових виплат – виплати було профінансовано у підвищеному розмірі для понад 190 тисяч осіб.

16:50:31 05.05.2022

Фонд профінансував щомісячні страхові виплати за січень у повному обсязі

Фонд соціального страхування України сьогодні, 14 лютого, завершив фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за січень. Кошти перераховано вчасно та в повному обсязі для 195 тисяч осіб. Виплати таких допомог здійснюються у наступному місяці за попередній.

15:23:23 21.02.2022

Механізм отримання допомоги від Фонду за е-лікарняним

Понад 3 мільйони українців були на оплачуваному Фондом соціального страхування України лікарняному упродовж минулого року. ФССУ профінансував для них більше 5 мільйонів листків непрацездатності, які їх роботодавці опрацювали, розрахували та подали до Фонду на оплату.

02:41:30 16.02.2022

Українці отримали 778 млн грн допомог від ФССУ за час догляду за хворими родичами

За оперативними даними упродовж 2021 року 227,7 тисячі застрахованих осіб знаходились на лікарняному по догляду за хворим членом сім’ї, у тому числі за хворими дітьми до 14 років. Фонд соціального страхування України компенсував їм втрачений заробіток за весь період здійснення догляду на загальну суму 778,7 млн гривень.

18:01:52 27.01.2022

Українським працівникам нарахували вже 5 млрд грн допомог за е-лікарняними від Фонду

Після старту реформи лікарняних у червні 2021 року українські роботодавці подали на оплату до Фонду соціального страхування України понад 2 мільйона електронних листків непрацездатності своїх працівників.

18:00:21 27.01.2022

Реформа лікарняних: українці оформили понад 4,5 млн електронних документів

Від початку реформи електронних листків непрацездатності українці понад 4,5 млн разів скористались новою послугою. Таку цифру повідомляють у Пенсійному фонді України. Водночас, згідно даних МОЗ, в електронній системі охорони здоров’я було створено більше 6 млн медичних висновків про тимчасову непрацездатність, на підставі яких для працевлаштованих українців формуються е-лікарняні.

12:56:43 20.01.2022