Пенсію підвищили 224 тис. пенсіонерам

З 1 березня 2021 року в області проіндексовано пенсію, у зв’язку зі зростанням середньої заробітної плати та показника інфляції, 277,9 тис. особам. До рівня 2200 грн. підвищено розміри пенсій особам, які мають повний страховий стаж (35 років для чоловіків та 30 років для жінок). Розмір пенсії підвищено для 224,1 тис. осіб.       Середній розмір підвищення склав 217,38 грн.

14:42 17.03.2021

Пенітенціарна пробація – повернення в суспільство

Відповідно до ст. 11 Закону України «Про пробацію» від 05.02.2015 у правовий обіг уведено таку категорію, як пенітенціарна пробація тобто, підготовка осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, до звільнення з метою трудового і побутового влаштування таких осіб після звільнення за обраним ними місцем проживання.

14:32 17.03.2021

Як вирішити проблему передачі даних РРО із-за нестабільного Інтернету у сільській місцевості

Послуги з технічної підтримки та інформаційного обслуговування передачі даних реєстраторів розрахункових операцій до системи обліку даних РРО ДПС (СОД РРО) суб’єктам господарювання надає інформаційний еквайр – юридична особа, яка уповноважена на це Платіжною організацією.

15:17 15.03.2021

Щодо включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій

Державна податкова служба України у зв’язку із численними зверненнями платників податків та з метою забезпечення єдиного підходу щодо включення (повторного включення) контролюючим органом неприбуткової організації до Реєстру неприбуткових установ та організацій у разі зміни місцезнаходження такої неприбуткової організації повідомляє таке.

15:13 15.03.2021

ОГОЛОШЕННЯ !

17 березня 2021 року, о 14 год., в сільському клубі за адресою: селище Тростянець, вулиця Шкільна,3 відбудуться загальні збори громадян з таким порядком денним:

12:07 12.03.2021

Чи необхідно застосовувати РРО фінансовим установам

Суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при прийманні готівки для подальшого її переказу зобов'язані проводити розрахункові операції на повну суму надання послуги через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій (РРО), або програмні РРО.

11:19 12.03.2021