Коли отримувач мікрогрантуна власну справу має зареєструватися як підприємець?

Нагадаємо, що відповідно до чинного законодавства мікрогрантна створення або розвиток власного бізнесу можуть отримати вже зареєстровані суб’єкти господарювання та громадяни, які тільки мають намір розпочати підприємницьку діяльність. Завчасно реєструватися фізичною особою-підприємцем або створювати юридичну особу не потрібно. Зробити це треба протягом п'ятнадцяти робочих днів з дня отримання позитивного рішення про надання мікрогранту.У разі не реєстрації у вказаний строк рішення про надання мікрогранту скасовується.

08:42 01.12.2022

З 1 грудня на Чернігівщині розпочинається заборона на лов раків

Чернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 1 грудня 2022 року по 30 червня 2023 року (включно) в області триватиме заборона на вилов річкових раків на період їх спарювання, винощування ікри та першої линьки.

08:32 01.12.2022

Газовики 24/7 виконують увесь комплекс робіт, абизабезпечитистабільністьгазорозподілу

Через удари по енергетичнійінфраструктурі газовики нині, як і іншіукраїнці, працюють в складних, а подекуди і екстремальнихумовах. Як ті, хтовиконуєроботи «в полях», так і ті, хтозабезпечуєорганізаціюцихробіт та в ціломупідприємствакритичноїінфраструктури. В умовахвідключеннясвітла – з генераторами, ускладненнямвиробничихпроцесів, і з розуміннямсвоєївідповідальності за те, щогазорозподільнімережімаютьбезперебійнофункціонувати. Відцьогозалежить, чи буде газ в котельнях, якіцентралізованоподають тепло та гарячу воду, в оселяхукраїнців та на підприємствахжиттєзабезпечення.

12:59 30.11.2022

Робота є на підприємствахлегпрому

Традиційно однією з провідних галузей економіки Чернігівщини є легка промисловість.В області зареєстровано понад 382 суб’єкти господарювання легпрому. Незважаючи на теперішній непростий воєнний період, підприємства працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Знайти потрібних працівників допомагає служба зайнятості.

08:45 29.11.2022

Щодо інформування роботодавців

Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю (далі – територіальне відділення Фонду) просить довести до відома суб’єктів господарювання про зміни у діючому законодавстві, шляхом  розміщення на сайтах інформаціюнаступного змісту:

08:12 23.11.2022

На Чернігівщині надходження від сплати єдиного внеску перевищили 7 мільярдів гривень

Платниками Чернігівщини протягом січня – жовтня 2022 року сплачено більше 7 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що перевищує минулорічний показник за відповідний період майже на 2 млрд гривень, -  інформує начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.

12:39 22.11.2022

За січень – жовтень 2022 року платниками Чернігівщини сплачено 19,3 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску

До бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівської області за десять місяців 2022 року сплачено 12,3 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 9,6 відс. перевищує факт надходжень відповідного періоду минулого року. Єдиного внеску надійшло 7 млрд грн (на 38,7 відс. більше за минулорічні надходження). Про це повідомила начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.

12:38 22.11.2022