День місцевого самоврядування!

Шановні друзі, сьогодні, 7 грудня, в Україні відзначається День місцевого самоврядування! З цієї нагоди керівництво та особовий склад Чернігівського обласного ТЦК та СП щиро вітають працівників органів місцевого самоврядування Сіверщини з їх професійним святом! Цей день стоїть в ряду дат, пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії, адже він об’єднав тих, хто у дні повномасштабної війни єдиним злагодженим організмом працюють на благо нашого краю. З нагоди свята щиро дякуємо усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, високий професіоналізм, компетентність та відповідальність у розбудові нашої держави. Від усього серця бажаємо вам і вашим рідним міцного здоров’я, особистого щастя, родинного благополуччя, нових вагомих здобутків як на ниві народовладдя, так і у всіх ваших починаннях в ім’я розквіту рідного краю та зростання добробуту всього незалежного та вільного українського народу! Слава Україні! Разом до Перемоги!

09:28 07.12.2022