Дата: від до Скинути

Відбулося засідання колегії за підсумками роботи Головного управління у 2022 році

07 лютого ц.р в режимі відеоконференції відбулося розширене засідання колегії при начальнику Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області, на якому було розглянуто підсумки роботи у 2022 році та визначено завдання і пріоритети на 2023 рік. У засіданні брала участь заступниця Голови правління Пенсійного фонду України Ірина Ковпашко.

08:29 09.02.2023

Скасовано звіт про квоту

Для роботодавців скасували норми, які встановлювали 5% квоту для працевлаштування окремих категорій громадян та передбачали надання щорічного звіту до служби зайнятості.

08:26 09.02.2023

До уваги волонтерських організацій:  розпочато формування Штабу волонтерів Чернігівської області

До уваги волонтерських організацій: розпочато формування Штабу волонтерів Чернігівської області

02 лютого, під час засідання робочої групи щодо надання пропозицій до складу Ради волонтерів Чернігівської області, прийнято рішення про зміну назви консультативно-дорадчого органу.

11:02 07.02.2023

Увага!  Змінився розмір вартості суми збору на обов’язкове державне пенсійне страхування при державній реєстрації легкового автомобіля в Україні

Увага! Змінився розмір вартості суми збору на обов’язкове державне пенсійне страхування при державній реєстрації легкового автомобіля в Україні

У зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму для працездатних осіб, з 1 січня 2023 року змінено розмір вартості суми збору на обов’язкове державне пенсійне страхування при першій державній реєстрації легкового автомобіля в Україні.

11:01 07.02.2023

Серед основних завдань Державної служби зайнятості - сприяння громадянам у підборі підходящої роботи.

Під час дії воєнного стану підходящою для безробітного та особи, яка шукає роботу, вважається робота, яка відповідає його (її) освіті, професії/професіям (спеціальності/спеціальностям), кваліфікації, набутому особою за період своєї трудової діяльності досвіду роботи.

10:57 07.02.2023

Звіт про стан боротьби зі злочинністю, охорони публічного порядку та профілактики правопорушень на території обслуговування Прилуцького районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області за 2022 рік (Завантажити PDF)

15:59 06.02.2023

До відома роботодавців!

Чому відхиляється заява-розрахунок про суми коштів, нараховані застрахованим особам?

08:41 02.02.2023