Дата: від до Скинути

Що робити при зупинці роботи ПРРО, коли гаджет продовжує функціонувати? Чи потрібно в такому випадку до чи після перезавантаження ПРРО надавати повідомлення про виявлення несправностей ПРРО?

Законодавством встановлено, що на період виходу з ладу ПРРО проведення розрахункових операцій не здійснюється до моменту усунення несправностей.

13:32 24.03.2021

Яким чином в ПРРО можна переглянути інформацію за день щодо фіскальних номерів, розрахункових документів, Z-звіту?

В програмному реєстраторі розрахункових операцій за допомогою програмних рішень «ПРРО Каса» та «пРРОсто», які надаються Державною податковою службою на безоплатній основі, створені журнали змін де можна переглянути всі сформовані розрахункові документи та звіти.      При цьому, перегляд Z-звітів можливо здійснити тільки після закриття зміни.

13:31 24.03.2021

Скористайтеся правом на списання податкового боргу із штрафних санкцій та пені

Головне управління ДПС у Чернігівській області нагадує про те, що 10.12.2020 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до  Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 04.12.2020 №1072-ІХ. (далі Закон 1072).

10:23 24.03.2021

На Чернігівщині податкова та територіальні громади об’єднали зусилля задля наповнення місцевих бюджетів

З метою налагодження більш тісної співпраці у питаннях якісного адміністрування місцевих податків керівництво Головного управління ДПС у Чернігівській області запросило до спілкування керівників територіальних громад області.

10:19 24.03.2021

До уваги суб'єктів господарювання, що здійснюють зберігання пального, яке не реалізовується іншим особам і використовується виключно для потреб власного споживання чи промислової переробки

Інформуємо про необхідність отримання ліцензії на право зберігання пального суб'єктами господарювання, що здійснюють зберігання пального, яке не реалізовується іншим особам і використовується виключно для потреб власного споживання чи промислової переробки.

08:14 23.03.2021

Відключили світло в господарській одиниці: Як бути з програмним РРО?

Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон) передбачено можливість роботи ПРРО в режимі офлайн у випадку відсутності зв’язку ПРРО з фіскальним сервером ДПС.

08:11 23.03.2021

На Чернігівщині СБУ провела антитерористичні навчання на об’єкті критичної інфраструктури

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Чернігівській області провела спеціальні антитерористичні навчання на об’єкті критичної інфраструктури регіону.

09:13 22.03.2021

Як просто отримати відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків

У рамках кампанії декларування доходів громадян та е-декларування особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, фізична особа  – платник податків може отримати Відомості з           Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді, скориставшись Електронним кабінетом (http://cabinet.tax.gov.ua).

08:50 22.03.2021