Платники Чернігівщини сплатили 209 мільйонів гривень рентної плати за користування природними ресурсами

За січень-лютий 2020 року до зведеного бюджету від платників податків Чернігівщини надійшло майже 209 млн грн рентної плати, що становить 108,6 відс. до рівня відповідного періоду минулого року. Зокрема, до державного бюджету надійшло 164,2 млн грн, до місцевих – 44,8 млн гривень.

14:16 11.03.2020

У фальсифікаторів тютюнової продукції вилучено «майна» майже на 3 млн гривень

Канал з транспортування оптових партій тютюнових виробів перекрили працівники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області.

10:11 10.03.2020

На Чернігівщині двох поліцейських, яких СБУ затримала на хабарі, засуджено до 5 років ув’язнення

Двох поліцейських групи швидкого реагування Прилуцького відділу поліції Чернігівської області, яких Служба безпеки України викрила на одержанні неправомірної вигоди, засуджено до 5 років позбавлення волі.

09:22 10.03.2020

На Чернігівщині виявлено порушень при торгівлі підакцизними товарами на суму 711 тисяч гривень

В управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Чернігівській області повідомили, що під час проведення 45-ти перевірок суб'єктів господарювання, що займаються роздрібною торгівлею алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним, виявлено 34 порушення. Прийнято рішення про застосування до порушників штрафних фінансових санкцій на суму 711 тисяч гривень.

12:35 05.03.2020

Новації 2020 року у застосуванні РРО: процедура повернення коштів «кешбек»

Головне управління ДПС у Чернігівській області нагадує, що з 01.10.2020 набирають чинності норми Закону України від 20 вересня 2019 року    № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» щодо запровадження механізму «кешбек».

12:32 05.03.2020

На Чернігівщині витримується позитивна динаміка у наповненні бюджетів усіх рівнів

До бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівської області у лютому 2020 року сплачено 975,5 млн грн податків та зборів. Рівень відповідного періоду минулого року перевищено на 12 відс. або на 104,7 млн гривень.

14:41 04.03.2020

Як самостійно отримати довідку про доходи в Електронному кабінеті

Триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. У цей період традиційно зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації.

15:30 03.03.2020

Спільні заходи дають результат: 9 тис найманих працівників офіційно працевлаштовано

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що у рамках проведення спільних заходів з метою підвищення рівня заробітної плати, сплати податків та єдиного внеску, дотримання трудового законодавства фахівцями податкової служби та Держпраці в області проведено співбесіди з 398 cуб’єктами господарювання у сфері торгівлі і тимчасового розміщення та організації харчування та розповсюджено майже 1 тисячу інформаційних буклетів.

09:43 27.02.2020

Коронавірус: про що варто знати кожному

Коронавіруси — це велика родина респіраторних вірусів, що можуть спричиняти захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому. У світі реєструють COVID-19.

17:31 26.02.2020