Щодо подання фінансової звітності у 2021 році

Законом України від 16 січня 2020 року №466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» внесені зміни щодо порядку оприлюднення та подання фінансової звітності.

08:15 30.03.2021

Платниками Чернігівщини протягом січня - лютого 2021 року сплачено майже 3 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що протягом двох місяців платниками Чернігівської області сплачено до бюджетів усіх рівнів понад 2 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.  Це майже на 12 відс. (219,9 млн грн.) перевищує рівень надходжень відповідного періоду минулого року.

08:20 26.03.2021

Щодо прийняття рішень органами місцевого самоврядування про встановлення ставок місцевих податків і зборів

Начальник управління податкового адміністрування юридичних осіб Головного управління ДПС у Чернігівській області Олена Пустовойт пояснила повноваження рад об'єднаних територіальних громад щодо встановлення ставок місцевих податків і зборів (ст.12 Податкового кодексу України, далі - Кодекс).

16:30 24.03.2021

Платник податку має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – Кодекс).

16:28 24.03.2021