Дата: від до Скинути

За матеріалами СБУ організатора наркоугруповання засуджено до 9 років позбавлення волі

На Чернігівщині до позбавлення волі засуджено організатора міжрегіонального наркоугруповання, яке спеціалізувалося на виготовленні та збуті наркотичних засобів та психотропних речовин.

08:04 22.11.2021

Електронний кабінет особи з інвалідністю

Електронний кабінет особи з інвалідністю розроблено на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. № 321 «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, переліків таких засобів» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 р. № 362) та постанови Кабінету Міністрів України від 16 лютого 2011 р. № 121 «Про затвердження Положення про централізований банк даних з проблем інвалідності» (зі змінами).

14:16 19.11.2021

СБУ ліквідувала міжнародний канал контрабанди анаболічних стероїдів до РФ з мільйонними оборотами

Співробітники Служби безпеки України заблокували діяльність злочинного транснаціонального угруповання. Зловмисники налагодили транзитний канал контрабандного переправлення анаболічних стероїдів через Україну до РФ

08:12 18.11.2021

До уваги платників рентної плати, екологічного податку,  місцевих зборів

До уваги платників рентної плати, екологічного податку, місцевих зборів

Звертаємо увагу платників рентної плати  за спеціальне використання лісових ресурсів, користування надрами для видобування корисних копалин,  користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин,   за спеціальне використання води, а також платників екологічного податку, місцевих зборів (за місця для паркування транспортних засобів та туристичного), що сума податкових зобов’язань, визначених у податковій декларації за третій квартал, сплачується платником до бюджету протягом 10 календарних днів після закінчення граничного строку подання декларації.

08:09 18.11.2021