Варто знати!

Плануєте подорож до країн Європи? Гарна ідея, адже 11 червня 2017 року, для громадян України набув чинності безвізовий режим з Європейським Союзом, тобто Україна отримала статус, який дозволяє громадянам України вільно перетинати міждержавні кордони країн Європейського Союзу без попереднього звернення до посольства для отримання дозволу.

12:48 07.09.2021

Про проведення вакцинації

З метою протидії поширенню штаму «Дельта» та попередження зростання кількості хворих на Covid-19 просимо провести роботу із суб’єктами господарювання щодо обов’язкового дотримання працівниками заходів безпеки та організації їх групової вакцинації.

16:15 03.09.2021

До уваги  безробітних!

До уваги безробітних!

Вам доведеться повернути незаконно отримані кошти, якщо Ви перебуваєте в службі зайнятості як зареєстрований безробітний та:

12:49 01.09.2021

Перший відділ Прилуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки проводить відбір кандидатів на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського складу ((для військовозобов'язаних та цивільних громадян) до Збройних Сил України.

09:35 01.09.2021