Шановні жителі громади

З метою недопущення здійснення диверсійних, терористичних актів на території громади, в разі виявлення підозрілих осіб, транспортних засобів, предметів, застосування безпілотних літальних апаратів просимо інформувати правоохоронні органи за телефоном 102.

15:00 16.11.2021

З 25 листопада на Чернігівщині розпочинається заборона вилову раків

З 25 листопада 2021 року відповідно до наказу Чернігівського рибоохоронного патруля від 12.11.2021 № 147-од розпочинається заборона на будь-який вилов раків у рибогосподарських водних об’єктах Чернігівської області.

12:44 15.11.2021

ОГОЛОШЕННЯ !

Відповідно до розпорядження  селищного голови № 179 від 15.11.2021 року скликана п’ятнадцята  сесія Парафіївської селищної ради восьмого скликання, яка відбудеться 25 листопада  2021 року  о 14 годині в приміщенні Парафіївського селищного будинку культури.

08:46 15.11.2021

Про проведення Конкурсу

Департаментом економічного розвитку облдержадміністрації в рамках  виконання Комплексної програми підвищення конкурентоспроможності Чернігівської області на 2021-2027 роки «Чернігівщина конкурентоспроможна» з метою створення сприятливого середовища для започаткування підприємницьких ініціатив та просування інвестиційного потенціалу регіону оголошено конкурс з відбору кращих інвестиційних проєктів/бізнес-ідей «Invest-UP.CN» (https://economy.cg.gov.ua/index.php?id=443350&tp=0 ).

11:26 12.11.2021

Користуйтеся послугами служби зайнятості ОНЛАЙН

Служба зайнятості сьогодні – це сервісна установа сучасного формату, у якій можна отримувати послуги онлайн. Це дозволяє максимально скоротити витрати часу клієнтів на виконання формальних процедур. Для них у вільному доступі на порталі державної служби зайнятості  https://chg.dcz.gov.ua/- найбільша база вакансій в межах країни, електронна черга для безробітних, електроні кабінети для роботодавців та шукачів роботи, платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри, освітній портал. Аби скористатися ними, достатньо мати комп’ютер, підключений до Інтернету, або необхідні додатки у своєму гаджеті. А тепер про все це більш детально…

11:13 12.11.2021