ПОШУК ВОЛОНТЕРІВ!

5 лютого 2015 року Верховною Радою України було прийнято Закон України "Про пробацію", який введено у дію 27 серпня 2015 року. В січні 2017 року даний закон набрав чинності.

12:16 03.12.2021

Соціальні послуги на Гіді

Отримання державних послуг має бути простим та зручним — особливо якщо йдеться про соціальні послуги. Тепер не обов'язково ходити в держоргани, щоб дізнатися, як отримати соціальні виплати. Це підкаже Гід із державних послуг.

16:06 30.11.2021

СБУ виявила прихований арсенал вогнепальної зброї з тепловізорами поблизу кордону з Росією та Білоруссю

СБУ продовжує проводити комплексні заходи з протидії незаконному обігу засобів ураження. У ході слідчо-оперативних дій у Чернігівській області встановлено місцезнаходження прихованого арсеналу незареєстрованої вогнепальної зброї.

08:54 30.11.2021

Як підготуватися до співбесіди

Кажуть, роботу потрібно міняти раз в 5 років. Це - суперечливе, а ось з чим посперечатися важко, так це з необхідністю вміти проходити важливі співбесіди і справляти хороше враження на потенційного роботодавця.

14:30 25.11.2021

Багатодітна родина отримала племінного нетеля

Багатодітна родина Степашко Світлани Григорівни, яка проживає в с. Іваниця та виховує п’ятеро дітей 24 листопада 2021 року отримала племінного нетеля українсько червоно-рябо молочної породи, придбаного в ПрАТ "НИВА-ПЛЮС" за рахунок виділення коштів з обласного бюджету для закупівлі нетелей та передачі їх на безповоротній основі сільським багатодітним сім’ям відповідно до обласної та районної Програм передачі нетелей багатодітним сім'ям, які проживають в сільській місцевості Чернігівської області та виховують п’ять і більше дітей віком до 18 років.

11:29 24.11.2021