Про проведення вакцинації

З метою протидії поширенню штаму «Дельта» та попередження зростання кількості хворих на Covid-19 просимо провести роботу із суб’єктами господарювання щодо обов’язкового дотримання працівниками заходів безпеки та організації їх групової вакцинації.

16:15 03.09.2021

До уваги  безробітних!

До уваги безробітних!

Вам доведеться повернути незаконно отримані кошти, якщо Ви перебуваєте в службі зайнятості як зареєстрований безробітний та:

12:49 01.09.2021

Перший відділ Прилуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки проводить відбір кандидатів на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського складу ((для військовозобов'язаних та цивільних громадян) до Збройних Сил України.

09:35 01.09.2021

Підвищення рівня пенсійного забезпечення дітей з інвалідністю внаслідок Чорнобильської катастрофи  (право вибору виплат)

Підвищення рівня пенсійного забезпечення дітей з інвалідністю внаслідок Чорнобильської катастрофи (право вибору виплат)

Пунктом 6 частини третьої статті 30 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (далі - Закон) передбачено дітям з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, виплату державної соціальної допомоги, розмір якої підвищується на 50 процентів від розміру, передбаченого абзацом 5 частини першої статті 2 Закону України “Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю”.

16:46 30.08.2021

СБУ закликає українців бути пильними та звертати особливу увагу на питання безпеки під час святкування Дня Незалежності України

Напередодні та під час святкування Дня Незалежності СБУ закликає громадян бути особливо пильними. Адже у цей період традиційно посилюється ворожа пропаганда, інформаційні вкиди та фейки, зростає вірогідність диверсій, щоб дестабілізувати ситуацію у країні.

16:05 25.08.2021

ОГОЛОШЕННЯ !

Відповідно до розпорядження  селищного голови № 124 від 20.08.2021 року скликана дванадцята (позачергова) сесія Парафіївської селищної ради восьмого скликання, яка відбудеться 30 серпня  2021 року  о 14 годині в приміщенні Парафіївського селищного будинку культури.

15:45 20.08.2021