Дата: від до Скинути

СБУ закликає українців бути пильними та звертати особливу увагу на питання безпеки під час святкування Дня Незалежності України

Напередодні та під час святкування Дня Незалежності СБУ закликає громадян бути особливо пильними. Адже у цей період традиційно посилюється ворожа пропаганда, інформаційні вкиди та фейки, зростає вірогідність диверсій, щоб дестабілізувати ситуацію у країні.

08:32 20.08.2021

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: вихід із боргової кризи існує

Станом на 1 серпня поточного року заборгованість побутових клієнтів ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», зменшилась майже на третину, але ситуація залишається напруженою. Протерміновані фінансові зобов’язання клієнтів складають понад 280 мільйонів гривень.

12:06 19.08.2021

Мешканець Чернігова отримав 3 роки позбавлення волі за заклики щодо посягання на територіальну цілісність і недоторканність України

Чернігівський апеляційний суд посилив міру покарання, визначену судом першої інстанції щодо мешканця Чернігова, який поширював через соцмережі сепаратистські матеріали.

08:53 12.08.2021

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: у червні-липні клієнтський портфель споживачів електроенергії зріс майже втричі

Понад 6 років ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», є надійним постачальником природного газу для більш ніж 1000 бізнесових та бюджетних організацій. Сьогодні компанія впевнено працює і на ринку реалізації електричної енергії юридичним особам. Так, лише протягом червня-липня кількість нових клієнтів-споживачів електроенергії зросла майже втричі, а обсяги замовленої потужності – майже вдвічі.

09:46 04.08.2021