Дата: від до Скинути

Про надання платниками ПДВ документів для виключення з переліку платників, які відповідають критеріям ризиковості

За інформацією начальника управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Головного управління ДПС у Чернігівській області Руслани Ліновицької питання відповідності чи невідповідності платника податку критеріям ризиковості платника податку розглядається комісією регіонального рівня. Це передбачено п. 6 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою КМУ від 11.12.2019 р. №1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних».

08:09 13.09.2022

Фонд призначив понад 5,5 мільйона гривень страхових виплат постраждалим внаслідок бойових дій і сім'ям загиблих

Щоденно українські працівники отримують поранення під час роботи – російська агресія збільшила ризики травмування та смерті на робочому місці незалежно від спеціалізації та місця діяльності. Сьогодні в Україні близько 11 мільйонів працевлаштованих, ФОП, самозайнятих і фермерів – кожен з них застрахований у Фонді соціального страхування України на випадок поранення чи смерті внаслідок бойових дій.

16:44 08.09.2022

Близько 5 тисяч працевлаштованих за 8 місяців

А це кожен 5-й з тих, хто звернувся за допомогою в пошуках роботи до служби зайнятості.  Крім того, її фахівцями до громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 666 осіб, ще 769 - скеровано на професійне навчання. Про такі підсумки роботи обласної служби зайнятості протягом січня-серпня 2022 року повідомила директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка.

16:43 08.09.2022

Нагадуємо про необхідність захистити себе та рідних від COVID-19 перед початком епідемічного сезону ?

Усі люди старші 18 років мають отримати базовий курс імунізації двома дозами вакцини проти COVID-19 (зараз в Україні наявні Comirnaty/Pfizer-BioNTech та CoronaVac/Sinovac Biotech) або ж однією дозою вакцини Janssen (Jcovden).

16:43 07.09.2022