ОГОЛОШЕННЯ !

Відповідно до розпорядження селищного голови № 107 від 05.07.2022 року скликана двадцять перша сесія Парафіївської селищної ради восьмого скликання, яка відбудеться 15 липня 2022 року  о 14 годині в приміщенні Парафіївського селищного будинку культури.

16:37 05.07.2022

Увага! Обприскування

Компанія ТОВ "АГРОКІМ" буде здійснювати обприскування кукурудзи наземним методом інсектицидним препаратом БЕЛТ, який безпечний для корисних комах в тому числі медоносних бджіл, по Парафіївській ОТГ с. Купина, с.Тростянець. Термін проведення обприскування з 09.07.2022 по 24.07.2022 рр.

12:51 04.07.2022

Близько 100 професій від служби зайнятості

Бажаєте безкоштовно і в стислі терміни отримати затребувану на ринку праці професію чи підвищити кваліфікацію? Таку можливість сьогодні надає безробітним державна служба зайнятості, яка має власну мережу навчальних закладів – Центри професійно-технічної освіти. Це сучасні комплекси з потужною навчально-виробничою базою європейського рівня. Вони діють в 11 областях України та здійснюють професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації дорослого населення за 95 ліцензованими робітничими професіями. До речі, там можна здобути не лише традиційні робітничі професії, а й рідкісні, яким не навчають у жодному навчальному закладі нашої області. Серед них - коваль, квіткар, вишивальник, виноградар, виробник художніх виробів з лози тощо. Увесь перелік професій тут https://is.gd/kmt2T4

10:46 04.07.2022

ОГОЛОШЕННЯ !

Парафіївська селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення та врахування пропозицій  щодо перейменування вулиць населених пунктів Парафіївської селищної територіальної громади, які містять російське  походження та запрошує усіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.

12:21 29.06.2022

Пенсіонерам, які відстрочили вихід на пенсію, збільшать виплати

Особи, які після призначення пенсій працювали і відмовилися від отримання пенсійної виплати або виявили бажання отримувати пенсію з більш пізнього строку, отримають надбавки до пенсії. Розмір надбавок становить 10% основного розміру пенсії за кожний повний рік роботи після призначення пенсії, але не більше 40%. Збільшення виплат розраховують з основного розміру пенсії, який пенсіонер отримував до 1 січня 2004 року, тобто до набрання чинності Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Розмір надбавки становитиме: за 1 рік роботи після виходу на пенсію – 6% основного розміру пенсії; за 2 роки роботи – 12%; за 3 роки роботи – 18%; за 4 роки роботи – 24%. Перераховані пенсії виплачуватимуть у червні з доплатою з 30 квітня 2022 року.

10:42 23.06.2022