Дата: від до Скинути

Понад 1,4 млрд гривень отримали бюджети від платників Чернігівщини у квітні 2023 року

Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує всім сумлінним платникам, які у цей складний воєнний час сплачують податки та збори і тим самим фінансово підтримують державу.

15:54 05.05.2023

На Чернігівщині СБУ викрила ворожих інтернет-пропагандистів

Співробітники Служби безпеки України викрили проросійських інтернет-пропагандистів, які у соцмережах виправдовували збройну агресію рф, відкрито підтримували російських військових та агресивну політику путіна щодо України.

10:12 05.05.2023

СБУ ідентифікувала двох військових рф, які знущались над мирними мешканцями Чернігівщини

Співробітники Служба безпеки України встановили особи ще двох окупантів, які знущались на мирним населенням під час тимчасового захоплення частини Чернігівської області.

11:03 03.05.2023

Як легко і просто підтвердити обсяги споживання газу онлайн

Тепер всі користувачі особистого кабінету на сайті 104.ua можуть згенерувати довідку про розподілений (спожитий) природний газ, не виходячи з дому. Завантажити довідку з обсягами газу за останні півроку можна в особистому кабінетіна сайті 104.ua в розділі «Документи». Ця довідка може стати у нагоді, якщо постачальник газу зробив некоректні нарахування.

11:01 03.05.2023

Про грантову програму USAID

Доводимо до вашого відома, що Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» оголошує запуск грантової програми для малих та середніх жіночих та сімейних підприємств. У межах ініціативи планується надання близько 100 грантів від $10 000 до $35 000. Грантова програма буде спрямована на підтримку:

11:00 03.05.2023

Кому потрібно звернутися за перепризначенням субсидії на неопалювальний період

З травня житлові субсидії на неопалювальний сезон більшості одержувачів буде перепризначено автоматично, за умови, що не змінилися дані про їхній майновий стан чи склад домогосподарств.

09:37 02.05.2023

Подати заяву на оформлення пенсії можна за допомогою сервісу Дія.Підпис

Відтепер, для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримати КЕП, щоб подати заяву дистанційно, на вебпорталі електронних послуг ПФУ реалізовано можливість оформлення пенсії за допомогою Дія.Підпису.

11:14 01.05.2023