Подати заяву на оформлення пенсії можна за допомогою сервісу Дія.Підпис

Відтепер, для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримати КЕП, щоб подати заяву дистанційно, на вебпорталі електронних послуг ПФУ реалізовано можливість оформлення пенсії за допомогою Дія.Підпису.

11:14 01.05.2023

Шановні роботодавці!

Державна служба зайнятостіпропонує Вам ряд наступних програм для підтримки та розвитку Вашого бізнесу:

13:48 26.04.2023

Про оголошення конкурсупроєктів

Повідомляємо, що Центром розвитку «Час змін» в рамках реалізації програми USAID з аграрного і сільського розвитку» та компанією Кімонікс Інтернешнл оголошено конкурссубгрантовихпроєктівна отримання від 10 до 36 млн. грн. для впровадження програми «Підтримка переробки зернових, олійних та бобових культур на продовольчі, кормові, промислові продукти та біопаливо».

11:41 26.04.2023

СБУ повідомила про підозру колишній співробітниці міграційної служби Луганщини, яка добровільно перейшла на бік ворога

Служба безпеки України зібрала докази колабораційної діяльності на колишню співробітницюміграційної службиЛуганщини, яка добровільно перейшла на бік ворога.

09:45 20.04.2023