Про участь узаході

Департамент агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації повідомляє, що17травня 2023 року о 14:00 год.відбудеться онлайн семінар-нарадаз питань грантової підтримки галузі АПК, створення та функціонування фермерських господарств в умовах воєнного стану.

14:57 15.05.2023

Шановні жителі смт Парафіївки, с. Лугового, с-ще Софіївки!

З метою забезпечення вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 року №207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру»просимо з’явитися до відділу «Центр надання адміністративних послуг» Парафіївської селищної ради (Парафіївський будинок культури)з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 16:00 і звірити Ваші персональні дані в базі даних Реєстру територіальної громади. При собі мати: будинкову книгу, паспорт громадянина України (для дітей – Свідоцтво про народження), ідентифікаційний код.

09:15 11.05.2023

Про попередження виникнення пожеж в агропромисловому комплексі

З настанням спекотного періоду та з метою попередження виникнення пожеж в агропромисловому комплексі області Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації направляє Пам’ятку про попередження загрози загорання сільгоспугідь, лісів та торфовищ у весняно-літній пожежонебезпечний період 2023 року для використання в роботі відповідних служб і фахівців з пожежної безпеки підприємств, установ та організацій аграрного сектору.

16:00 09.05.2023