Дата: від до Скинути

На Чернігівщині надходження податку на доходи фізичних осіб зросли до 1,6 млрд гривень

Податок на доходи фізичних осіб є основним джерелом наповнення місцевих бюджетів. У структурі надходжень він займає позицію лідера – 63,7 відсотка від загальної суми інших податків і зборів. Тому надходження саме цього податку є показовим для розвитку регіону в цілому, зазначили у  податковій службі Чернігівщини.

10:48 21.05.2020

Пенсіонери можуть сплатити «комуналку» телефоном без комісії

Держава пропонує варіанти дистанційних послуг, щоб убезпечити найбільш вразливі категорії населення від небезпечного вірусу і закликає громадян, які одержують пенсію або соціальну грошову допомогу через банківські установи, дистанційно сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги. До того ж віднедавна з’явилася можливість зробити це не тільки через мережу Інтернет, а й за телефоном.

10:40 21.05.2020

На Чернігівщині платники  податків перерахували на обороноздатність країни близько 122 мільйона гривень військового збору

На Чернігівщині платники податків перерахували на обороноздатність країни близько 122 мільйона гривень військового збору

За 4 місяці поточного року платники податків Чернігівщини сплатили  до бюджету майже 122 млн грн військового збору. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли  на 12,6 млн грн, або на 11,5 відсотка.

10:27 18.05.2020

Про інформаційну підтримку платників на період карантину

Державна податкова служба України з метою надання інформаційної підтримки платникам податків у період карантину розробила серію навчальних відеоуроків на тему: як користуватися електронними сервізами податкової.

12:18 15.05.2020

Перші підсумки роботи під час карантину: посилений захист працівників, складнощі та обмеження при прийомі громадян

Безпечні умови праці пенсійників під час карантину завжди перебувають в центрі уваги керівництва Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області та Чернігівської обласної організації профспілки працівників Пенсійного фонду України.

12:18 15.05.2020

Пенсійний фонд України почав виплачувати проіндексовані пенсії

У травні цього року Пенсійним фондом України проведено індексацію пенсій переважній більшості пенсіонерів області. Більш докладно про перерахунки пенсій ми попросили розповісти  начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрія Юрченка. - Юрію Дмитровичу, кому підвищили пенсійні виплати?

12:03 12.05.2020